Kategorie
blog

Zamykanie naczynek laserem w Krakowie

U wielu pacjentów powstają liczne nieestetyczne, drobne, liniowe czerwone naczynia krwionośne na nosie i policzkach, nadające twarzy przedwczesny wygląd.

Laserowe usuwanie naczyń krwionośnych: przegląd

Naczynia te, zwane również teleangiektazjami lub pajączkami, są uszkodzonymi naczyniami włosowatymi, które pojawiają się w wyniku starzenia się, ekspozycji na słońce, trądziku różowatego, promieniowania lub operacji. Znalezione na nogach są często leczone za pomocą procedury znanej jako skleroterapia. Jednak skleroterapia nie jest idealna dla żył twarzy, ponieważ wymaga wielu sesji leczenia, podczas gdy laserowe usuwanie naczyń krwionośnych można wykonać w zaledwie jednej sesji. Dlatego zalecamy laserowe usuwanie naczyń krwionośnych w żyłach twarzy wokół nosa i na policzkach, aby uzyskać szybsze, precyzyjne wyniki, które zapewniają pacjentom młodszy, bardziej wyrównany koloryt skóry.Jak wykonuje się laserowe usuwanie naczyń krwionośnych?

Indywidualne wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Lasery stosowane w leczeniu żył twarzy dostarczają silnie skoncentrowaną wiązkę światła, która kieruje naczynia krwionośne, zamykając je. Tą usługą jest właśnie zamykanie naczynek laserem. Ciało następnie ponownie wchłania naczynia krwionośne, powodując ich zniknięcie. Przepływ krwi jest automatycznie kierowany przez ciało do zdrowych żył, co czyni tę procedurę wyjątkowo bezpieczną.

Nasz certyfikowany przez dermatologa i dermatologa chirurg laserowy, dr C. William Hanke, jako pierwszy opublikował informacje na temat skuteczności lasera 940 nanometrów w liniowym usuwaniu naczyń krwionośnych. Nasza praktyka dermatologiczna jest znana na całym świecie z pracy z laserami do przeciwdziałania starzeniu się twarzy, leczenia raka skóry, naprawy trądziku i blizn potrądzikowych i innych. Ponadto dr Hanke wykładał innym dermatologom i chirurgom dermatologicznym na całym świecie oraz brał udział w licznych badaniach klinicznych dotyczących leczenia dermatologicznego w Stanach Zjednoczonych.

Zapewniamy laserowe usuwanie naczyń krwionośnych za pomocą lasera Varilite 940/532. Laser Varilite ma dwie długości fali: 940 i 532.

Długość fali 940  służy do bezbolesnego usuwania nieestetycznych liniowych czerwonych naczyń krwionośnych na twarzy, ale jest również stosowana do innych czerwonych zmian skórnych, takich jak naczyniaki wiśniowe. Długość fali 532 nanometrów służy do leczenia brązowych plam starczych na twarzy, rękach i ramionach.

Większość liniowych naczyń krwionośnych można usunąć za pomocą lasera w jednym lub dwóch zabiegach, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla większości pacjentów. Zobaczysz wyniki natychmiast po zabiegu laserowym.

Laser jest wyposażony w znieczulający płyn chłodzący (kriogen), który jest rozpylany na skórę, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta podczas leczenia. Rzadko potrzebne jest dodatkowe znieczulenie miejscowe lub miejscowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *