Kategorie
blog

Co to jest zabieg HIFU?

HIFU oznacza „skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności”, zabieg ten może być ukierunkowany na różne głębokości tkanki ciała w celu napinania skóry, liftingu skóry i modelowania sylwetki. Całkowicie nieinwazyjny, HIFU działa poprzez celowanie w głębokie warstwy skóry – przyspiesza produkcję nowego kolagenu i regenerację kolagenu bezpośrednio u źródła. Czasami nazywa się to „Facetime Face Lift”, ponieważ leczenie jest szybkie, bardzo tolerowane i nie ma przestojów.

Co to jest zabieg HIFU na twarz?

Zabieg HIFU na twarz działa jak nieinwazyjny lifting twarzy. Napina skórę, wygładza zmarszczki, zmniejsza pory, celuje w tworzenie linii „V” i linii Jowella. HIFU poprawia ogólny koloryt skóry, pory, jasność i elastyczność. 

W LifePlus używamy urządzenia o nazwie ULTRAFORMER III, jest to system oznaczony znakiem CE klasy medycznej. Ta maszyna HIFU celuje w górną skórę właściwą 1,5 mm, dolną skórę właściwą 3,00 mm, a co najważniejsze w SMAS na 4,5 mm. SMAS to warstwa leżąca między mięśniem a warstwą tłuszczu. Ta warstwa SMAS to rzeczywisty obszar, który chirurg plastyczny pociągnąłby i dokręcił podczas operacji chirurgicznej za pomocą noża. HIFU celuje w tę warstwę bez żadnych nacięć chirurgicznych, co zapewnia pacjentowi lifting twarzy bez przestojów. Co oznacza, że możesz uzyskać doskonałe wyniki bez ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznym, takim jak infekcja, bliznowacenie, obrzęk itp. Zabiegi są szybkie, a wyniki u niektórych pacjentów są widoczne natychmiast, w zależności od stopnia zwiotczenia skóry.

Leczenie HIFU jest znane jako „lifting twarzy na lunch”, ponieważ jest szybkie i możesz wrócić do pracy i kontynuować dzień. Niektórzy ludzie mogą mieć łagodne zaczerwienienie i być może lekkie zasinienie następnego dnia. Dzięki urządzeniu ULTRAFROMER III HIFU możemy nawet leczyć okolice oczu dzięki wąskiemu wkładowi MF2, który pozwala nam leczyć delikatne okolice oczu. Świetnie, jeśli chcesz lifting górnej powieki.

Co to jest leczenie HIFU w przypadku utraty ciała / masy ciała / utraty cala?

Do ciała używa się wkładek Ultraformer 9 mm i 13 mm, tutaj energia HIFU służy do celowania w warstwę tłuszczową i niszczenia komórek tłuszczowych. HIFU jest idealny do modelowania sylwetki po ciąży brzuch, tłuszcz na brzuchu, skrzydła bingo, uda i pod pośladkami; dla niechirurgicznego efektu liftingu pośladków. HIFU to bardzo skuteczny zabieg zarówno na utratę cala, jak i utratę tłuszczu – jednocześnie napinając skórę! 

Czy boli mnie leczenie HIFU? 

Nasze urządzenie HIFU oferuje większą szybkość strzału i krótsze odstępy między każdym strzałem, co oznacza, że jest bardzo wygodne dla pacjenta, w rzeczywistości o wiele bardziej wygodne i mniej bolesne niż wiele innych zabiegów HIFU na rynku. Niektórzy opisują to jako uczucie małych impulsów elektrycznych lub kłujące uczucie. Nie jest bezbolesny, ale jest całkowicie tolerowany i może wyglądać inaczej na różnych obszarach twarzy lub ciała.

Gdzie mogę dostać leczenie HIFU?

Tutaj! W klinikach LifePlus, Welbeck Street, Londyn. Przyjdź i zobacz Genevieve, naszego eksperta ds. HIFU w celu konsultacji.

Jakie jest najlepsze leczenie HIFU?

Ceny leczenia różnią się w zależności od technologii stosowanej w klinice, niektóre maszyny są mocniejsze, mniej bolesne i bardziej skuteczne niż inne. Sugerujemy, abyś odrobił lekcje z zastosowanej technologii.

Niektóre maszyny HIFU są częścią urządzenia wieloplatformowego, które zwykle są mniej wydajne, ponieważ oferują różne technologie w jednym urządzeniu (jak jack wszystkich branż!). Dedykowane urządzenie dla tej pojedynczej technologii HIFU jest znacznie bardziej skuteczne. Początkowo koszt może być nieco większy, ale będziesz potrzebować mniej zabiegów, szybciej uzyskasz lepsze wyniki.

Czy HIFU jest bezpieczny i ile kosztuje leczenie HIFU? 

Na rynku jest wiele urządzeń HIFU i wiele urządzeń do kopiowania kotów! W najlepszym razie te dolne urządzenia są nieskuteczne, aw najgorszym niebezpieczne, ponieważ naboje nie traktują głębokości, na które się twierdzą. Jeśli jednak wyszkolony profesjonalista użyje urządzenia z oznakowaniem CE, takiego jak ULTRAFORMER III, HIFU jest bardzo bezpieczną i skuteczną alternatywą dla operacji.

Nasze ceny zaczynają się od 235,00zł za jeden mały obszar. Oferujemy bezpłatne konsultacje i zabiegi skojarzone, aby jeszcze bardziej poprawić wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.