Kategorie
blog

CHCESZ PRZYWRÓCIĆ OBJĘTOŚĆ TWARZY? WYPRÓBUJ WOLUMETRIĘ

Z biegiem czasu naturalne jest, że twarz przechodzi wiele zmian. Zwykle dzieje się tak w wyniku starzenia się, ale czynniki środowiskowe, styl życia i genetyka mogą również znacznie przyczynić się do zmian na skórze twarzy.

Niektóre z najczęstszych zmian, które zobaczysz na skórze, to zmarszczki i głębokie linie w nawiasach. Chociaż zmiany te są dość oczywiste, inne takie jak utrata objętości związana z wiekiem mogą być często pomijane. Utrata objętości jest zwykle wskazywana przez spłaszczenie policzków i zwiotczenie skóry.

wolumetria twarzy jest zatwierdzonym przez FDA wypełniaczem, który należy do gamy produktów do wstrzykiwania Juvederm. Składa się z naturalnie występującej substancji skórnej zwanej kwasem hialuronowym, która ma silne właściwości przeciwstarzeniowe.

Wolumetria twarzy

wolumetria twarzy to zaawansowany wypełniacz tkanek miękkich z serii wstrzykiwaczy Juvederm. Chirurdzy zaczęli go używać w Europie w 2005 roku. Jest on teraz dostępny w prawie 72 krajach na całym świecie. Oprócz kwasu hialuronowego, Juvederm wolumetria twarzy jest wykonany z lidokainą, miejscowym środkiem znieczulającym, dla dodatkowego komfortu leczenia.

Długie łańcuchy cukrowe służą do produkcji wypełniaczy z kwasu hialuronowego. Te łańcuchy są naturalną częścią twojej skóry i dodatkowo zwiększają zdolność wolumetria twarzy do przywracania objętości i elastyczności. Juvederm wolumetria twarzy to wyjątkowy zabieg kosmetyczny ze względu na proces o nazwie VYCROSS. Służy do sieciowania wypełniaczy kwasu hialuronowego. Zapewnia to znakomity udźwig.

Opóźnienia i utrata objętości środkowej twarzy są głównymi oznakami starzenia się skóry twarzy. W niektórych przypadkach może być łagodny, aw innych ciężki, ale bez względu na to, jak się zacznie, może ostatecznie doprowadzić do znacznych zmian w wyglądzie twarzy.

We wcześniejszych czasach chirurg plastyczny sugerowałby zabieg chirurgiczny w celu zaciśnięcia skóry i uniesienia głębokich tkanek na twarzy. Jednak w ostatnim czasie wprowadzenie wypełniaczy objętościowych, takich jak Juvederm wolumetria twarzy, zapewniło więcej opcji, dzięki którym można uzyskać takie same efekty liftingu twarzy, jakie zapewniają operacje.

Juvederm wolumetria twarzy to niechirurgiczny zabieg, który został zaprojektowany w celu zwiększenia objętości pod powierzchnią skóry w celu uniesienia i konturowania okolicy policzka. Rezultatem jest naturalna i młodzieńczo wyglądająca twarz.

Po zabiegu

Przestój po leczeniu produktem wolumetria twarzy jest krótki, a wyniki leczenia mogą trwać do dwóch lat. Łagodne działania niepożądane, takie jak obrzęk, tkliwość, zasinienie, zaczerwienienie i / lub jędrność są częste i zaczynają ustępować w krótkim okresie czasu.

Środki ostrożności / przygotowanie

Istnieje kilka środków ostrożności, które należy podjąć przed poddaniem się procedurze wolumetria twarzy. Zawierają:

• Informowanie lekarza o ciąży
• Sprawdzanie wymagań chirurga, aby dowiedzieć się, czy jesteś odpowiednim kandydatem na Volumę
• Informowanie lekarza o innych zabiegach, które planujesz poddać się zabiegowi wolumetria twarzy, w tym zabiegu peelingu chemicznego lub leczenie laserem
• Poinformowanie chirurga o wszelkich aktualnie stosowanych lekach (szczególnie rozrzedzających krew, ibuprofen lub aspirynę), ponieważ mogą one powodować zwiększone krwawienie lub zasinienie w miejscu wstrzyknięcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *